ostukorv
Back Print FB English
AS Effex on asutatud Tartus aastal 1992 ja tegeleb elektrimaterjalidega alates 1993. aastast. Firma põhineb 100% Eesti kapitalil. Aastatega oleme oma ridadesse koondanud rõõmsameelse ja tubli proffesionaalidest koosneva meeskonna, mis suudab lahendada ka keerukaid ülesandeid. Meie müügitegevuses on kolm põhisuunda:

  • Projektimüük - aasta-aastalt on selle suuna osatähtsus suurenenud, kuna Eestis käib hetkel väga vilgas ehitustegevus
  • Hulgimüük - Väga pika traditsiooniga suund, kus meie klientideks on palju kauplusi ja paigaldusfirmasid üle Eesti, keda meil on rõõm teenindada
  • Jaemüük - Omades väga laia kaubavalikut, oleme oma kõigis osakondades avatud ka kõigile jaeklientidele, keda me üritame parimal võimalikul viisil teenindada
Aastatega oleme kasvanud arvestatavaks elektrimaterjalide müüjaks üle kogu Eesti. Meie klientideks on hulgaliselt edasimüüjaid kauplusi ja paigaldusfirmasid ja asutusi üle Eesti. Toome maale ja esindame selliseid Euroopa elektrimaterjalide tootjaid nagu PCE (jõupesad- ja pistikud), Philips (valgusallikad, valgusti tarvikud ja valgustid), Imperial (valgustid), Spectra Lighting (valgustid), Landa (välisvalgustid), Trio (koduvalgustid), Takton (tööstusvalgustid), Hybryd (turvavalgustid), Jung (lülitid, pistikupesad), PXF Lighting (valgustid), Osmont (valgustid), Beghelli (valgustid ja turvaseadmed), Vossloh-Schwabe (valgusti tarvikud), Scame (kilbid ja kinnitustarvikud), Eaton (automaatika, kilbid, turvavalgustid). Teeme ka head koostööd mitmete Eestis tuntud firmadega, nagu näiteks OBO Bettermann Baltic, DE-VI, Ensto jne.

Hetkel teenindame Teid üheksas punktis üle Eesti: Tartus, Tallinnas, Viljandis, Otepääl, Jõhvis, Pärnus, Põlvas, Räpinas ja Võrus.