EFFEX AS

Devireg™ Touch termostaat

 Küsi toote kohta... Saada sõbrale Share on Facebook
Devireg™ Touch termostaat
DEVIreg™ Touch on elektrooniline programmeeritav puutetundliku displeiga termostaat, mida kasutatakse elektriliste põrandakütteelementide juhtimiseks. Termostaat on ette nähtud üksnes statsionaarseks paigaldamiseks ning selle kaheosaline konstruktsioon võimaldab selle termostaadiga kasutada laia valikut teiste tootjate raame ning põrandaandureid. Termostaati võib kasutada nii kogu ruumi otsekütte kui ka põranda mugavuskütte juhtimiseks. Termostaadil on muuhulgas järgmised omadused:
Tagantvalgustusega puuteekraan. 
Lihtsalt järgitav menüüpõhine programmeerimine ja talitlus. 
Paigaldusjuht koos ruumi-/põrandatüübi kohase seadistamisega. 
Mitme raamisüsteemi tugi.
Ühildub paljude kolmandate poolte NTC-anduritega. 
Termostaadi seadeid saab määratleda enne paigaldamist ning salvestada termostaati veebipõhise koodi abil või kopeerida sarnase paigaldise termostaadist. 
Pärast paigaldamist kaugjuurdepääs termostaadi seadetele veebikoodiliidese abil.DEVIreg™ Touch, mida on sama intuitiivne kasutada, nagu värskemaid nutitelefone, võimaldab juhtida kütet lihtsalt, olles välimuseltki sama stiilne. DEVIreg™ Touch on esimene puutetundliku displeiga põrandaküttetermostaat. DEVIreg™ Touch-i uuenduslik ‘click-fit’ disain pakub kiiret ja painlikku lahendust erinevatele paigaldustele. DEVIreg™ Touch-i saab lihtsalt lisada ka juba olemasolevale süsteemile, võimaldades säästa energiat ning tagades väiksemad küttearved ilma mugavuses tingimata. Ja kõike seda 2-tollist ekraani puudutades. Lihtsalt kasutatav DEVIreg™ Touch võimaldab seada taimerit 15 minutilise täpsusega. Puutetundlikku displeid kasutades saame taimeriseadeid kopeerida ühelt päevalt teisele või soovi korral seada igaks päevaks oma programmi, mis vastab tegelikele vajadustele. Nendele eelistele lisandub ka DEVI 5-aastane garantii, mis pakub meelerahu nii paigaldajale kui kasutajale.
   
codedescription  unitpriceprice+VAT
140F1064 Devireg Touch puutetundlik digi termostaat 16A valge Devitk98.55888.703 -10%106.44
140F1069 Devireg Touch puutetundlik digi termostaat 16A must Devitk98.55888.703 -10%106.44
140F1078 Devireg Touch puutetundlik digi termostaat 16A elevant Devitk96.90087.210 -10%104.65